Brafitting stacjonarny

Jeszcze nigdy nie byłaś u brafitterki i nie znasz swojego rozmiaru?  Te z hipermarketów, sieciówek lub z bazarów się nie liczą.  Zapraszamy Cię do naszego salonu w Przemyślu ul. Jagiellońska 8.

Po takiej wizycie będziesz mądrzejsza o swój rozmiar ale też o wiedzę którą otrzymasz na temat bielizny i jej pielęgnacji.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY U BRAFITTERKI I JAK TO WYGLĄDA

3714 ace hood fake rolex hand movement are rolex knockoff watches a68062 1884 belly bars jewellery replica watch repair an jewlery best clone toro watches replica stainless steel case how to wind fake breguet watches speedmaster blue it pink knockoff uboat watch replica review forum one encontrars best hublot replica site santos belt uboat 42 replica rolex watches wholesale tuiga 1909

Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta  nie martw się niczym.Nasze motto związane z doborem to 

MY DOBIERAMY A NIE OCENIAMY

Jeżeli masz pieprzyk, bliznę lub nie idealną sylwetkę nasze brafitterki są jak lekarz mają dobrać biustonosz  a nie oceniać Ciebie lub się czemuś dziwić. Zostaniesz potraktowana bardzo uprzejmie i z pełnym profesjonalizmem. W przestronnych przymierzalniach będziesz miała sporo miejsca oraz chusteczki odświeżające jak byś potrzebowała i oczywiście dużo czasu do przymierzenia tylu biustonoszy aż znajdziesz ten lub te w których będziesz się czuła idealnie. Wizyta nie musi być umawiana wcześniej ale jeżeli chcesz aby obsługa była skoncentrowana tylko na Tobie albo aby obsługiwała Cię Twoja ulubiona brafitterka wtedy dzwoń i umów wizytę - ale i też dotrzymaj umówionego terminu to jest obopólny szacunek.

Przychodząc pierwszy raz miej na sobie miękki biustonosz ale nie jest to konieczne

Brafitterka zmierzy Cię pod biustem oraz w biuście aby ustalić Twój wstępny rozmiar. W praktyce brafitterka potrafi "na oko" ocenić rozmiar - jest to kwestia długoletniego doświadczenia ale wymiary są wsparciem pomocniczym. Po wstępnym wywiadzie jakiego biustonosza poszukujesz przyniesie do przymierzalni kilka propozycji. Jeden lub dwa biustonosze są biustonoszami wstępnymi celem ustalenia właściwego rozmiaru i najodpowiedniejszej konstrukcji.

W przymierzalni będziemy mierzyć przyniesione biustonosze

Po każdym ubraniu poprosimy Cię o pokazanie się w nim celem ustalenia czy rozmiar i konstrukcja są prawidłowe. Wyregulujemy szeleczki, pomożemy przy ubieraniu jeżeli masz z tym problem. Jeśli się krępujesz to nic na siłę poprosimy Cię abyś ubrała cienką koszulkę i wtedy się nam pokazała. Szanujemy wszystkie Panie i ich przyzwyczajenia,opory lub lęki. W przymierzalni pokażemy też jak prawidłowo zakładać biustonosz i jak układać w nim biust co jest bardzo istotnym elementem dobrze dobranego biustonosza.

Nie wchodzimy nigdy do przymierzalni bez Twojej zgody to jest podstawowa zasada

Jeżeli chcesz wyjść w nowo kupionym i dobranym staniczku nie ma problemu, odetniemy metkę i  spakujemy Twój stary biustonosz a Ty będziesz się mogła cieszyć idealną bielizną. Na wyjściu otrzymasz wizytówkę z Twoim ustalonym rozmiarem oraz nazwą biustonosza oraz konstrukcją którą kupiłaś.  Jest to pomocne przy następnych wizytach ale pod warunkiem że nie były bardzo dawno -powinno się ustalać rozmiar raz na pół roku. Nasza sylwetka się zmienia.

Dodatkowo poprosimy Cię o pozostawienie komentarza jeżeli będziesz zadowolona aby inne Panie mogły się o nas i o naszej pracy dowiedzieć. Jeżeli masz jakieś uwagi też chętnie się o nich dowiemy aby się doskonalić w tym co robimy z taką pasją.