Brafitting online

Co to jest zdalny brafitting?

Czas pandemii całkowicie zmienił nasze podejście do wielu rzeczy.

To co dotychczas wydawało się normalne i oczywiste przestało takim być. Musieliśmy się wszyscy przestawić na całkowicie nowe podejście do wielu rzeczy nawet tak oczywistych jak dobieranie bielizny przez brafitterkę salonies stacjonarnym. Zakaz wychodzenia domów ograniczenie kontaktów bezpośrednich, był po części przyczyną powstania całkowicie nowej usługi:

best place to find movado watch 80 percent off ebay motors these fake rolex meme tank box set for journe buy replica watches reddit online store how to find high quality tag heuer replica gumtree james bond rolex replica amazon mechanical movement ladys watches thought fake watches under 121 dollar solid swiss fake audemars piguet watch italian made the best men swiss eta watches replica at pvd black

ZDALNEGO BRAFITTINGU – ZDALNEJ KONSULTACJI

Nie jest to coś innowacyjnego, nie wprowadza nas w świat nierealny,w jakąś czasoprzestrzeń ale umożliwia w miarę precyzyjny sposób dobrać odpowiednią bieliznę na odległość.

Zakupy on line sprowadzały Was do porównywania swoich rozmiarów z rozmiarami podanymi w tabelkach producentów. Porównania te często mają się ni jak do rzeczywistości. Nie uwzględniają ciągliwości koronek , nie odpowiednich konstrukcji dla Waszego biustu i wielu aspektów które samemu trudno przewidzieć.

Nasze zdalne konsultacje są takim łącznikiem między tabelkami a rzeczywistością.

Zapytacie jak to wygląda ? Jak się do takich konsultacji przygotować?

Zaczynamy od umówienia się na określoną godzinę z naszą brafitterką – musisz wygospodarować tak przynajmniej 30 min - to jest takie minimum. Podajesz przez jaki komunikator chcesz się połączyć. Łączymy się widząc się nawzajem przez kamerkę w komputerze lub telefonie. Najważniejsze aby w tym czasie nikt Ci nie przeszkadzał. Dobrze by było abyś w pomieszczeniu była sama np. w sypialnia lub jak nie da rady to w łazience.. Masz się skupić na sobie i nic nie ma Cię rozpraszać, to jest te 30 min tylko dla Ciebie. Brafitterka jest też w pomieszczeniu sama - masz pewność że nikt niepowołany nie będzie Ciebie oprócz brafitterki oglądał.. Miej na sobie miękki biustonosz a jak takiego nie masz może być ten który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Miej też przygotowany centymetr krawiecki – to jest niezbędne.

Jak się już połączycie na wizji na początek brafitterka będzie chciała się dowiedzieć parę informacji o Tobie.

Jak się już połączycie na wizji na początek brafitterka będzie chciała się dowiedzieć parę informacji o Tobie. Zadawane pytania mogą Cie zdziwić i pomyślisz jaki to ma związek z dobraniem biustonosza a okazuje się że ma. Na przykład pytanie ile masz wzrostu? W salonie stacjonarnym widzimy jakiej jesteś budowy ,jakiego wzrostu i a tu nie - a to ma bardzo istotne znaczenie . Nie każda konstrukcja biustonosza lub innej bielizny nadaje się dla każdego nawet ze względu na wzrost dokładnie chodzi o długość fiszbiny w biustonoszu. Nie odpowiednia może Cię kaleczyć i powodować dyskomfort w noszeniu, ale to są już takie nasze techniczne niuanse o których Ty nie musisz wiedzieć – więc nie dziw się zadawanym pytaniom tyko rzetelnie odpowiedz aby idealnie dobrać bieliznę.

Następnie brafitterka poprosi Cię o zmierzenie się pod biustem i w biuście.

Zapyta Cię jaki rodzaj biustonosza lubisz lub jaki potrzebujesz w danej sytuacji. Po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu przedstawi Ci kilka propozycji które wg niej są dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Wytłumaczy ich zalety lub funkcyjność. Tobie mogą się spodobać lub nie .Ta decyzja należy całkowicie do Ciebie. Postara się przedstawić tyle biustonoszy aby wśród nich znalazł się ten który przypadnie Ci do gustu.. Po wybraniu to już tylko finalizujemy sprzedaż i Ty oczekujesz na swoją przesyłkę.

     Ale to nie wszystko. Nasza opieka jest też po zakupie.

Łączymy się jeszcze raz aby sprawdzić czy dokonany zakup jest dobry. Tłumaczymy jak wyregulować szeleczki i jak ułożyć biust w miseczce biustonosza bo to też bardzo ważny element doboru.

Prawda że to proste . To zapraszamy do korzystania z tej usługi.